بهینه وب
خانه » مقالات ترجمه شده » ۱۲ مرحله برای کسب موفقیت در رسانه های اجتماعی (اینفوگرافی)

۱۲ مرحله برای کسب موفقیت در رسانه های اجتماعی (اینفوگرافی)

۱۲ مرحله برای کسب موفقیت در رسانه های اجتماعی

12 مرحله برای کسب موفقیت در رسانه های اجتماعی

 1. تحقیق و شناخت مخاطبان و شبکه های مورد استفاده آن ها.
 2. پلت فرم رسانه های اجتماعی خود را انتخاب کنید، شما باید در پلت فرم های اصلی حضور داشته باشید، اما بر روی آن هایی متمرکز شوید که مخاطبان شما در آن حضور دارند.
 3. شاخص های کلیدی عملکرد خود را (KPIs) انتخاب کنید. برای دستیابی به چه هدفی در تلاش هستید؟
 4. یک دفترچه داشته باشید، هر سه ماه آن را بررسی کنید، پیشنهاد می کنم که هر ماه آن را بر اساس نتایج بررسی های خود تنظیم کنید. اهدافی هوشمند، خاص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، مربوط و به موقع ترتیب دهید.
 5. شرکتتان را در راستای طرح و برنامه خود تنیظیم کنید.
 6. یک ساعت در هفته را به برنامه ریزی پست های خود اختصاص دهید. از ابزاری چون HootSuite و TweetDeck استفاده کنید
 7. یک بانک محتوا ایجاد کنید- من به شخصه Feedly را ترجیح می دهم.
 8. محتوای مرتبطی را که مورد پسند مخاطبانتان می باشد، پست کنید.
 9. تمامی شبکه های اجتماعی را به صورت مجزا در نظر بگیرید، هر یک از آنها به شیوه متفاوت مدریت می شوند و هریک فرهنگ و بایدها و نبایدهای خود را دارند.
 10. فردی را به عنوان نماینده خدمات مشتری اختصاص دهید، اگر شما یک ۱solopreneur هستید، نیاز است در مواردی که شخصی مشکلی را به بخش خدمات به مشتریان ارسال می کند، بر آن نظارت داشته باشید.
 11. گزارش: بدون شک باید آمار بازدید از سایت، تجزیه و تحلیل ها و بینش های (Insights) شبکه های اجتماعی را بررسی کنید. شما به این معیارها نیاز دارید تا بدانید که آیا به اهداف خود دست یافته اید یا خیر.
 12. تحلیل دوباره: بررسی مواردی که موثر واقع می شوند و مواردی که موثر واقع نمی شوند. برخی از تست های  A / B یا تست دوبخشی را انجام دهید.

____________________________________

 1. solopreneur: واژه ای است که اخیرا زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و هنوز شاید برای آن معادلی در فارسی ارائه نشده است. … یک کسب و کار اینترنتی یا فروشگاه و بیزنس آنلاین یک نفر مشغول به کار است و همه ی امور را تحت کنترل و مدیریت خود دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*