بهینه وب
خانه » مقالات ترجمه شده » ۵ راز بازاریابی ویدئویی موفق (بخش دوم)

۵ راز بازاریابی ویدئویی موفق (بخش دوم)

در بخش نخست مقاله ۵ راز بازاریابی ویدئویی موفق، سه اصل از اصول لازم برای تولید یک محتوای ارزشمند ویدئویی مورد بررسی قرار گرفت. در بخش دوم و پایانی مقاله، به دو اصل دیگر خواهیم پرداخت.

 

۴٫ جستجوی خود را بهینه سازی نمایید_ تگ کنید

تاکتیک های بسیاری وجود دارد  که تضمین می نماید ویدئو شما براحتی در موتور جستجو یافت می شود. اولین چیزی که بایستی انجام دهید تا ماکزیمم  ارزش SEO را از ویدئو بدست ارید (قبل از اپلود ویدئوتان به هر یک از سایت ها) هاست کردن ان در قلمرو خودتان می باشد. هم چنین گنجاندن ان در ویدئوها احتمال دریافت لینک های بازاریابی درون مرزی را افزایش می دهد. فراموش نکنید نقشه ی سایت ویدئو را در دسترس قرار دهید_ در این سند

گوگل نحوه ی ساخت راحت نقشه ی سایت ویدئویی  را شرح می دهد. حین ساخت ویدئو برای SEO، توصیفات حائز اهمیت می باشند. چرا؟ حال توصیفات به حلقه های جستجوی گوگل اجازه می دهد از ویدئویتان مفهوم سازی نمایید . انچه را که محتوا در بر دارد را درک نمایید. بنابراین اطمینان حاصل نمایید که ویدئو های شما با واژگان کلیدی مرتبطی تگ شده اند و توضیحات و عناوین کاملی به ان ها ضمیمه شده است. این قانون را در ذهن داشته باشید: اگر دارای یک باکس است  پس دارای هدفی است_ گوگل به شما کمک می نماید تا ان را رتبه بند ی نمایید.

۵ راز بازاریابی ویدئویی موفق

۵ راز بازاریابی ویدئویی موفق

۵٫اموزش ببینید و خود را اثبات نمایید

ایا می دانید ۶۵% مخاطبان شما یادگیرندگان بصری هستند؟ یکی از قدرتمندترین متدهایی که می توانید برای بازاریابی ویدئویی استفاده کنید اموزش دادن مخاطبانتان  می باشد. مقوله ی مهم این است که اموزش به طرق مختلفی شکل می گیرد. برا ی مثال؛می توانید نحوه ی استفاده از محصول یا خدمات را به مشتری خود اموزش دهید . و یا می توانید وبی را ایجاد نمایید که نشان دهنده ی دانش صنعتی شما باشد و برند شما را به یک پیشتاز فکری تبدیل می نماید و ارزشی را به رفاه مصرف کنندگان شما میفزاید .

ویدئو هم چنین یک اثبات اجتماعی برای محصول و خدمات شماست. طبق WebDam، تصدیق نامه های مشتریان دارای بالاترین رتبه در بازاریابی محتوا می باشد؛۸۹%. حین ایجاد ویدئو روایت های موفق متمرکز بر داستان مشتریان شما و موفقیتی است که او از فراورده/خدمات شما دریافت می نماید. این سوال از Copyblogger الگو گرفته و به شما کمک می نمایذ ویدئو ها و شواهد مکتوب متمرکز بر انسان را ایجاد نمایند. دیپلم حرفه ای انلاین ما در زمینه ی بازاریابی رسانه های اجتماعی راهکارهای مطلوب برای بازاریابی از طریق یوتیوب ؛ توئیتر، فیسبوک، لینکدین و گوگل پلاس را به شما رائه می نماید و محتوی ۳۰ ساعت سخنرانی های ژرفی است که توسط کارشناسان صنعتی اموزش داده شده  و مهارت ها و دانش مورد نیاز برای برنامه ریزی؛ ساخت و ارزیابی استراتژی های موثر در رسانه های اجتماعی را به شما اموزش می دهد.

 

۵ راز بازاریابی ویدئویی موفق (بخش اول)

مترجم: معصومه منصورنژاد

منبع: digitalmarketinginstitute

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*