بهینه وب
خانه » مقالات ترجمه شده » ۱۱ نکته برای داشتن خرید آنلاینی مطمئن (قسمت دوم)

۱۱ نکته برای داشتن خرید آنلاینی مطمئن (قسمت دوم)

​​۱۱ نکته برای داشتن خرید آنلاینی مطمئن

کارت اعتباری

کارت اعتباری

۴. توضیحات را بررسی کنید

منتظر صورت حساب های خود در پایان هر ماه نباشید. به صورت آنلاین و مرتبا در طول فصول تعطیل آن را بررسی کنید، به توضیحات الکترونیکی کارت اعتباری (Credit Card) و دبیت کارت (Debit Card) خود نگاهی بیندازید و حساب های خود را چک کنید. مطمئن شوید که هیچگونه تخلفی را در هزینه های خود حتی از جانب سایت هایی مانند PayPal نمی بینید.

اگر متوجه اشتباهی شدید، تلفن را بردارید تا مسئله را به سرعت گزارش دهید. در هنگام پرداخت با کارت اعتباری پول را زمانی پرداخت کنید که می دانید هزینه هایتان دقیق است. تنها سی روز وقت دارید تا به بانک یا صادر کننده کارت در رابطه با مشکلات به وجود آمده خبر دهید. پس از آن دیگر خودتان مسئول هزینه ها و عواقب پیش رو هستید.

بد افزار

بد افزار

۵. کامپیوتر خود را تلقیح کنید

کلاهبرداران تنها در گوشه ای منتظر ننشسته اند تا شما داده در اختیار آن ها قرار دهید. حتی گاهی اوقات آنها برای دستیابی به اهدافشان بیشتر از چیزی که باید دیتا در اختیار شما قرار می دهند. لازم است که شما از طریق به روز رسانی منظم آنتی ویروستان، خود را در برابر بدافزارها و این نوع دیتاها ایمن کنید.

پی سی مگ، Webroot SecureAnywhere.( 4.5ستاره، انتخاب ویراستاران، ۳۹.۹۵ دلار) که دارای برنامه های اضافی برای کمک به مبارزه با سرقت ID می باشد، و یا حداقل Ad-Aware Free Internet Security 9.0 رایگان را پیشنهاد می کند. (۴٫۵ ستاره، انتخاب ویراستاران)

کلمه عبور

کلمه عبور

۶. از کلمات عبور قدرتمند استفاده کنید

می خواهیم مطمئن شویم که از کلمه عبور غیرقابل هک استفاده می کنیم ، اما این مسئله در حین فعالیت های بانکی و خرید آنلاین از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. رهنمودهای ما برای ایجاد یک کلمه عبور منحصر ممکن است در مقطعی از سال که شما مشغول خرید هستید مفید واقع شوند. این امر احتمالا به این معنا میباشد که بر روی تمامی سایت های تجارت الکترونیک حساب های کاربری جدید ایجاد کنید.

۱۱ نکته برای داشتن خرید آنلاینی مطمئن (قسمت اول)

۱۱ نکته برای داشتن خرید آنلاینی مطمئن (قسمت سوم)

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*