بهینه وب
خانه » مقالات ترجمه شده » نگاهی به جدیدترین رویکردهای رسانه های دیجیتال در تکنولوژی و نحوه ی تاثیر گذاری ان ها بر بازاریابی سال ۲۰۱۶(بخش سوم و پایانی)

نگاهی به جدیدترین رویکردهای رسانه های دیجیتال در تکنولوژی و نحوه ی تاثیر گذاری ان ها بر بازاریابی سال ۲۰۱۶(بخش سوم و پایانی)

حین مذاکره با تجارت ها و درخواست از ان ها برای رتبه بند ظرفیت های دیجیتال، متوجه این امر شدم که بسیاری از موارد در مراحل اولیه ی اقتباس تکنیک های بازاریابی دیجیتال قرار دارند. نتایج حاصل از تعاملات جدید “ابزار محک بازاریابی دیجیتال” که به جزییات چیستی و چگونگی بازاریابی می پردازد، نشان می دهد که بسیاری از ان ها از مقیاس رشد ۵ مرحله ای در مرحله ی ۱ یا ۲ قرار دارند.

5

همانگونه که مشاهده می شود، در مراحل اولیه ی تطبیق بایستی  با تمهید اهدافی برای بازاریابی دیجیتال ،تعهدی برای تغییر بازاریابی ارائه نمایید. تنظیم یک استراتژی جامع دیجیتال و بهره بردن از مهارت های تخصصی بازاریابی دیجیتال از طریق ترکیبی از انتصاب نقش های جدید، استفاده از نمایندگی ها و مهارت یابی مجدد بازاریابان موجود صورت می گیرد. هم چنین به فرایندهای جدید بازاریابی نیاز داریم . به فرایندهای جدید بازاریابی نیاز داریم که دنیای دیجیتال را با قلب استراتژی، سرمایه گذاری و منازعات بازاریابی ادغام می نماید. طبیعتا این امر درطول یک شبانه روز محقق نمی شود، به ویژه زمانی که تغییر در تکنولوژی بازاریابی موجب حمایت از ادغام بازاریابی دیجیتال می شود،  بنابراین بسیاری از تجارت های کنونی دارای برنامه های تبدیلی دیجیتال هستند.

نهایتا هدف سازمان های توسعه یافته کاهش مهارت های دیجیتال متخصصان و نمایندگی هاست که به عنوان بخشی از فعالیت های بازاریابی ارائه شده اند. سیلوهای دیجیتال بایستی تقلیل یابند و مدیران  متخصص بازاریابی  دیجیتال نیز بایستی کمتر شوند اگرچه این باور وجود دارد که همیشه به “مرکز دیجیتالی نیاز داریم تا رویکردهای اخیر بازاریابی ذیجیتال را ارزیابی، استانداردهایی را ارائه و پروژه های تکنولوژیکی را مدیریت و بهیته سازی مطلوبی را توسعه بخشید”.

پیشرفت تکنولوژیست های اصلی بازاریابی

یک رویکرد دیگر در کدیریت بازاریابی کنونی تغییر در کنترل تکنولوژی بازاریابی IT و فروش تا بازاریابی است. انتخاب تکنولوژی های مرتبط از چشم انداز تکنولوژی بازاریابی یک چالش مهمی است که امروزه هزاران خدمات ابری مختلف به دنبال این هستند که به  بخشی از گروه بازاریابی مبدل شوند.

چالش ادغام بازاریابی سنتی و دیجیتال

تحقیقات اخیر ما در زمینه ی مدیریت بازاریابی دیجیتال سال ۲۰۱۶ با سوق بازاریابان به سمت برنامه ریزی  جامع فعالیت های سنتی و دیجیتال دال بر پیشرفت هایی بود ولی هنوز فضای زیادی برای توسعه ی با تنها یک چهارم شرکت های راضی از سطح ادغام روابط دیجیتال و سنتی و ۵% ادغام شده و بهینه سازی شده وجود دارد.

6

این چارت نشان دهنده ی چالشی است که بسیاری از تجارتها در صدد بر طرف کردن ان هستند. مهمترین فاکتور برای “برنامه ریزی جامع” کمبود برنامه ریزی است، همانطور که بسیاری از شرکت ها در تلاشند بازاریابی سنتی و دیجیتال را از یکدیگر جدا نمایند و بازاریابی شان را با گفته های اماندا رندل تطبیق دهند:

در بسیاری از سازمان هایی که وجود دارد ان چه که اتفاق می افتد این است که ان ها شخصی را منصوب می نمایند که به صورت توابع مجزایی رییس تجارت الکترونیک باشند.

“ناگهان ان شخص تعداد زیادی بازاریابان/مشتریان را استخدام می نماید، بنابراین شما با دو دپارتمان بازاریابی مواجه می شوید “. برای تمامی سازمان ها داشتن دو تیم کاری که عملکرد مشابهی دارند اتلاف منابع محسوب می شود که این یک خطر واقعی است.

شما این امر را چگونه ارزیابی می نمایید؟ ایا ما در “جهان پسا دیجیتالی ” زندگی می کنیم و یا به نقش ها یا مهارت های بازاریابی دیجیتال خاصی نیاز است. برای مشاهده ی پیش گویی های رویکردهای هوشمند مربوط به تکنیک های بازاریابی مهم سال ۲۰۱۶ به گرداوری Digital Marketing Trends for 2016 پرداخته ایم که شامل رسانه های اجتماعی، جستجو و بازاریابی ایمیل می باشد.

 

نگاهی به جدیدترین رویکردهای رسانه های دیجیتال در تکنولوژی و نحوه ی تاثیر گذاری ان ها بر بازاریابی سال ۲۰۱۶(بخش اول)

نگاهی به جدیدترین رویکردهای رسانه های دیجیتال در تکنولوژی و نحوه ی تاثیر گذاری ان ها بر بازاریابی سال ۲۰۱۶(بخش دوم)

ترجمه : سمانه رستم خانی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*