بهینه وب
خانه » بهینه وب » راه اندازی پایگاه اینترنتی دپارتمان طراحی وب شرکت عصر ارتباطات بهینه وب

راه اندازی پایگاه اینترنتی دپارتمان طراحی وب شرکت عصر ارتباطات بهینه وب

شرکت عصر ارتباطات بهینه وب، به منظور ارائه خدمات شایسته تر خود در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت ها، پایگاه اینترنتی دپارتمان طراحی وب خود را راه اندازی نمود.

طراحی سایت، میزبانی وب، نرم افزارهای تلفن همراه، ندوین و تحلیل محتوا، پشتیبانی برخط و نمونه کارها، از بخش های این پایگاه اینترنتی به شمار می آید.

شایان ذکر است، این پایگاه اینترنتی، با گرافیکی جذاب و مدرن، هم اکنون با نشانی http://behineweb.com/design در دسترس علاقه مندان است.

 

راه اندازی پایگاه اینترنتی دپارتمان طراحی وب شرکت عصر ارتباطات بهینه وب

راه اندازی پایگاه اینترنتی دپارتمان طراحی وب شرکت عصر ارتباطات بهینه وب

 

گفتنی است، پایگاه بهینه وب متعلق به شرکت عصر ارتباطات بهینه وب است که به ارائه خدمات گوناگون در زمینه‌های طراحی وبهینه ‏سازی وب‌سایت‌ها می‌پردازد. این شرکت با گرد هم آمدن تنی چند از متخصصین مدیریت فناوری اطلاعات، برنامه نویسی و طراحی وب با رویکرد حضور هدفمند سازمان ها، شرکت ها و اشخاص و با شعار “سریع تر، امن تر، برتر” در فضای مجازی، فعالیت خود را آغاز کرده است. بهینه وب با محوریت وب در بخش های طراحی، تدویناستراتژی وب و برنامه نویسی؛ تحلیل محتوا، بازاریابی اینترنتی و بهبود رتبه، پروژه های مختلف را از ابتدا تا پیاده سازی بر اساس روش “هفت گام طلایی“ اجرا می‌کند.

از جمله خدماتی که این شرکت انجام می‏دهد، می‌توان به وب‌سنجی (وبومتریک)، بهینه ‏سازی وب‌سایت‌،تحلیل محتوا، خدمات مشاوره، اشاره کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*